Mendomed Distribütörlükler

1986 yılında temelleri atılan ve Deneysel Onkoloji Enstitüsü özel sağlık hizmetleri alanında araştırmalar sonucu aynı yıl içinde radyoterapi için ilk termokupl probları geliştirilmiştir.

ELLA-CS ürünleri dünya çapında 70'den fazla ülkede temsil edilmekte olup ve dağıtım ağı her geçen gün genişlemektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.
Medsil SC, 1958'den beri Moskova'da faaliyet gösteren, kablo endüstrisinin (OKB KP) laboratuvar tıbbi ekipmanı özel tasarım bürosu tarafından kurulmuştur.

Şirketin 40 yılı aşkın olmak üzere; ilaç, gıda, elektrik endüstrisi, inşaat ve diğer alanlarda kullanılmak üzere silikon kauçuk ve diğer polimer malzemelerden üretilen ürünler geliştirir ve üretir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.
Bonastent, “iyi şeyler küçük bir pakette gelir” anlamını taşıyan devrimsel “Poligon Mesh Yüzey Yapısı” teknolojisi ile üretilen insan anatomisine uyum sağlayan non-vasküler ve kendiliğinden genleşebilen metalik stenttir.

Yirmi yıllık deneyimi ile en ileri bilgi ve teknoloji kullanarak kaliteli stentleri üreten firmalardan biridir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.
MEDNETIC, Technocast A.Ş. grup markasıdır. Technocast, 15 yılı aşkın farklı sektörlerdeki üretim tecrübesini kullanarak, 2013 yılı itibarı ile yerli medikal ürün üretimine yatırım yapma kararı almıştır. 2 yıl süren AR-GE çalışmaları neticesinde MEDNETIC markası 2015 yılında doğmuştur. Bu süreçte endoskopi aksesuarları alanında 2 adet Tübitak 1507 projesi geliştirilmiş ve hibe alınmıştır.

MEDNETIC ilk ve ana ürün gamı olan endoskopi aksesuarları alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, Çerkezköy/Tekirdağ OSB'de bulunan Avrupa standartlarındaki temiz oda tesislerinde üretim yapmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.
Medicone Sağlık Çözümleri 1978 yılında Brezilya'da kuruldu ve 2008 yılında HalexIstar Group'a dahil oldu.

Mükemmelliğe giden yolu bilmek, teknolojinin, bilginin ve insan ilişkisinin uygun bir şekilde kullanılmasını sağlayarak, Medicone'un etik ve şeffaflıkla kaliteye ilişkin bir taahhüdüne sahiptir.


Detaylı bilgi için tıklayınız.